ساحل رضا رویگری در دورهمی مهران مدیری پولدارترین

ساحل: رضا رویگری در دورهمی مهران مدیری پولدارترین رضا رویگری تلویزیون تلویزیون دستمال برنامه بازیگر ایرانی ازدواج

گت بلاگز اخبار حوادث ١٠ سال حبس به جرم قتل فرزند ١٢ ساله

مردی که در یک اقدام هولناک دو فرزندش را شکنجه کرده و یکی از آنها را به قتل رسانده و دیگری را به‌شدت مصدوم کرده ‌بود، به ١٠ سال حبس محکوم شد. او مدعی شد قصدی جهت

١٠ سال حبس به جرم قتل فرزند ١٢ ساله

عبارات مهم : جنایت

مردی که در یک اقدام هولناک دو فرزندش را شکنجه کرده و یکی از آنها را به قتل رسانده و دیگری را به شدت مصدوم کرده بود، به ١٠ سال حبس محکوم شد. او مدعی شد قصدی جهت قتل نداشته هست.

خبر این کودک کشی هولناک اسفند سال ٩٤ به مأموران پلیس رسید و آنها متوجه شدند پسربچه ١٢ساله ای زیر ضربات سنگینی که پدرش به سرش وارد کرده جانش را از دست داده و خواهر نوجوانش هم در کما به سر می برد.

کارآگاهان جنایی با حضور در محل جنایت مشاهده کردند در منزل نیمه باز است و از همسایه های حاضر در محل شنیدند که مرد همسایه همسر، دختر ١٧ساله و پسر ١٢ساله اش را زخمی و با لباس خونین فرار کرده هست. سه مجروح این اتفاق قبل از حضور پلیس به بیمارستان انتقال یافته شده است بودند. مأموران در بررسی خانه، روی دیوار و کف اتاق خواب رد خون مشاهده کردند. تبر و میله بارفیکس خونین هم در گوشه اتاق افتاده بود. آثار خون و رد دست روی در، حکایت از تلاش یکی از فرزندان خانواده جهت فرار داشت. مأموران با حضور در بیمارستان متوجه شدند پسر ١٢ساله به نام محمدحسین بر اثر شدت صدمات فوت شده است و خواهرش در کماست و مادر فرزند هانجات یافته است.

١٠ سال حبس به جرم قتل فرزند ١٢ ساله

با تحقیقات از مادر خانواده معلوم شد پدر عصبانی عامل فوت پسرش و سوءقصد به جان او و دختر ١٧ساله ارزش است و زمانی که زن جوان قصد داشته از این آزارها جلوگیری کند، شوهرش او را نیز کتک زده است.

مادر خانواده در برابر بازپرس پرونده قرار داده شد و گفت: شوهرم هنگامی که به منزل آمد و متوجه شد پسرم ترقه خریده و پولش را نداده است عصبانی شد و به شدت فرزند ها را کتک زد. نیمه شب شده است بود ولی پدرشان عنوان را رها نمی کرد. با شال و دستبند یکبارمصرف دست وپای پسر و دخترمان را بست. جفتشان را زیر کتک گرفت. او با میله بارفیکس و تبر به جان فرزند ها افتاده بود. کتک زدن هایش تمامی نداشت. ساعت ها فرزند ها ناله می کردند و او آنها را می زد. پسرمان با بدنی خونین کنج اتاق زیر ضربات وحشیانه پدرش از درد پنجه به دیوار می کشید. هر بار که به میانشان می دویدم تا مانعش شوم با مشت و لگد دورم می کرد. داشت سپیده می زد که به منزل مان در اسلامشهر زنگ زدم. شاید پدر و برادرم به دادمان برسند.

مردی که در یک اقدام هولناک دو فرزندش را شکنجه کرده و یکی از آنها را به قتل رسانده و دیگری را به‌شدت مصدوم کرده ‌بود، به ١٠ سال حبس محکوم شد. او مدعی شد قصدی جهت

وی ادامه داد: هنگامی که خانواده ام از اسلامشهر به منزل ما رسیدند، دیگر صدایی از فرزند ها درنمی آمد. شوهرم فهمید که آنها آمده اند تبر و میله خونین را گوشه اتاق انداخت و از منزل گریخت. فرزند هایم را که سوار ماشین می کردند تا به بیمارستان ببرند، محمدحسین اصلا تکان نمی خورد. یعنی نفس نداشت. فاطمه هم حال و روزی بهتر از او نداشت، انگار هر دو بیهوش شده است بودند. حواسم نبود از چه کسی شنیدم که می گفت محمدحسین به بیمارستان هم نرسید و فاطمه هم فاصله ای تا فوت ندارد.

مأموران محل اختفای متهم را زیرنظر گرفتند و روز بعد او را دستگیر کردند. متهم با انتقال به پلیس آگاهی غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به قتل پسرش و سوءقصد به جان همسر و دختر ١٧ساله اش اعتراف کرد و گفت: شب اتفاق زمانی که متوجه شدم پسرم بدون اجازه من ترقه خریده و پولش را نداده، عصبانی شدم و به جان اعضای خانواده ام افتادم. با اعتراف او به این جنایت و سوءقصد نافرجام به جان همسر و دختر نوجوانش، بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. با گذشت دو سال از این جنایت، پرونده این متهم با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مستقر در شهریار ارسال شد.

چندی پیش او جهت محاکمه از زندان به دادگاه انتقال یافته شد. مرد جوان در جلسه دادگاه نیز مدعی شد که آن روز چون فهمیده که پسرش ترقه خریده عصبانی شده است و به جان وی افتاده است تا او را تنبیه کند. او گفت: از کاری که پسرم کرده بود خیلی عصبانی بودم و می خواستم طوری تنبیه اش کنم که دیگر دست به چنین کاری نزند و بداند کارهای بد تاوان دارد. به همین خاطر هم پسرم را کتک زدم و هم خواهرش را که با او همکاری کرده بود تنبیه کردم ضمن اینکه دخترم می خواست جلوی من را بگیرد و اجازه ندهد که برادرش را بزنم به همین خاطر چند ساعتی آنها را زندانی کردم، آنها فرزند های من بودند و نمی خواستم آسیبی جدی به آنها برسد و پسرم کشته شود و به خاطر اینکه زیاده روی کردم و باعث فوت پسرم شدم پشیمان هستم.

١٠ سال حبس به جرم قتل فرزند ١٢ ساله

پس از اخذ آخرین دفاع از متهم و وکیل مدافع او هیئت قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند و در نهایت قضات شعبه دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران که در شهریار مستقر است متهم را مجرم تشخیص دادند و به خاطر قتل پسر خردسال، عامل جنایت را به ١٠ سال حبس و نیز به خاطر مصدوم کردن دختر خانواده به پرداخت دیه محکوم کردند.

مردی که در یک اقدام هولناک دو فرزندش را شکنجه کرده و یکی از آنها را به قتل رسانده و دیگری را به‌شدت مصدوم کرده ‌بود، به ١٠ سال حبس محکوم شد. او مدعی شد قصدی جهت

واژه های کلیدی: جنایت | فرزند | دادگاه | فرزندان | خانواده | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz