ساحل رضا رویگری در دورهمی مهران مدیری پولدارترین

ساحل: رضا رویگری در دورهمی مهران مدیری پولدارترین رضا رویگری تلویزیون تلویزیون دستمال برنامه بازیگر ایرانی ازدواج

گت بلاگز اخبار اجتماعی قتل در نیمه شب و پنهان کردن جسد در زیر خاک ، پایان‌تلخ 4سال رابطه دختر و پسر جوان مهندس

شریک شدن دختر و پسر جوان تحصیلکرده آخر خوبی نداشت و اختلاف‌های آنها بعد از 4 سال کار، با قتل دخترجوان آخر یافت.

آخر تلخ 4سال رابطه دختر و پسر جوان مهندس/ قتل در نیمه شب و پنهان کردن جسد در زیر خاک

عبارات مهم : مهندس

شریک شدن دختر و پسر جوان تحصیلکرده آخر خوبی نداشت و اختلاف های آنها بعد از 4 سال کار، با قتل دخترجوان آخر یافت.

کشور عزیزمان ایران نوشت: راز این جنایت هنگامی فاش شد که پلیس جنایی مازندران درپی شکایت خانواده دختر 29 ساله ای به نام پروانه، جهت کشف ماجرا وارد عمل شده است بودند.

بنا بر این گزارش، چند روزقبل والدین یک دختر اراکی ساکن ساری، هنگامی که بعد از چند روز تماس با تلفن های دخترشان نتوانستند با او ارتباط برقرار کنند با نگرانی و جهت پیگیری اوضاع دخترشان راهی ساری شدند. پدر و مادرخانم مهندس بعد از به دست آوردن نشانی محل شرکت دخترشان به آنجا رفتند.مدیر شرکت که پسر جوانی از اهالی ساری بود هنگامی که در برابر پرسش های پدرومادر پروانه قرار داده شد با خونسردی گفت: «او تا یک هفته قبل در شرکت کارمی کرد ولی پنجشنبه 30 آذر، ناگهان پیامی تلفنی برایم فرستاد و با اعلام خداحافظی گفت که به اراک بازمی گردد.

قتل در نیمه شب و پنهان کردن جسد در زیر خاک ، پایان‌تلخ 4سال رابطه دختر و پسر جوان مهندس

بازداشت مهندس جوان

با اعلام شکایت والدین دختر ناپدید شده، تیمی از مأموران جنایی پلیس آگاهی مازندران پیگیری به پرونده را دردستور کار قرار دادند. تا اینکه ماجرای ارتباط دوستانه زن مهندس و مدیرشرکت فاش شد. بازپرس خاص قتل دادسرای عمومی و انقلاب ساری نیز دستور بازداشت مدیرعامل شرکت را صادر کرد.

شریک شدن دختر و پسر جوان تحصیلکرده آخر خوبی نداشت و اختلاف‌های آنها بعد از 4 سال کار، با قتل دخترجوان آخر یافت.

پسر 29 ساله هنگامی که از سوی کارآگاهان تحت بازجویی قرار داده شد راجع به نحوه آشنایی اش با پروانه گفت: «هر دونفر ما در رشته رایانه در دانشگاه ساری مشغول به تحصیل بودیم که مدتی بعد ازآشنایی ارتباط مان زیاد شد. بعد از آخر درس و دانشگاه تصمیم گرفتیم به اتفاق هم شرکتی تأسیس کرده و در همین ارتباط با هم کار تجاری انجام بدهیم. چهار سال بود که با هم شرکت داشتیم و در این مدت مشکلی به وجود نیامده بود.تا اینکه چند روز قبل او بی مقدمه پیامی برایم فرستاد و با خداحافظی از من گفت می خواهد به شهر خودش بازگردد و بعد هم جهت حساب و کتاب بازخواهد گشت. ولی تا به امروز خبری از او نشده است و من نمی دانم پروانه کجاست.!»

کارآگاهان با توجه به طرح این ادعا از سوی مرد جوان، گوشی او را مورد بررسی قرار دادند که پیامک مورد ادعای وی در گوشی اش دیده شد. ولی وقت ارسال پیامک که نیمه شب بود، شک مأموران را برانگیخت.

به همین خاطرتحقیقات و بازجویی تخصصی از تنها مظنون پرونده ادامه یافت تا اینکه آخر پسرجوان هنگامی که تمامی دلایل، مدارک و مستندات پلیس را علیه خود دید لب به اعتراف تلخی گشود و راز هولناکی را فاش کرد.

قتل در نیمه شب و پنهان کردن جسد در زیر خاک ، پایان‌تلخ 4سال رابطه دختر و پسر جوان مهندس

جدل خونین نیمه شب

مهندس جوان در اعتراف هایش گفت: «آخرین روز آذر 96 هنگامی که به همراه شریک تجاری ام در دفتر شرکت بودیم بر سر مسائلی با هم دچار اختلاف شدیم. دامنه این اختلاف به جرو بحث های طولانی انجامید که سرانجامش داد و فریاد های دختر جوان بود. تلاش کردم او را ساکت کنم ولی هر لحظه صدایش را بالاتر می برد و این عنوان باعث شد تا او را ترساندن کرده و بترسانم تا ساکت شود. ولی بی فایده بود تا دراوج خشم ضربه ای به او زدم که بی حرکت روی زمین افتاد.اول فکر کردم شوخی می کند و چشم هایش را بسته است.اما هر کاری کردم بیدار نشد ؛ نبض اش را گرفتم که متوجه شدم فوت کرده است.

انتقال جسد به باغ

شریک شدن دختر و پسر جوان تحصیلکرده آخر خوبی نداشت و اختلاف‌های آنها بعد از 4 سال کار، با قتل دخترجوان آخر یافت.

وقتی اطمینان پیدا کردم او مرده وحشت به جانم افتاد. جهت دقایقی شوک زده و گیج شده است بودم ونمی دانستم چه کاری باید انجام دهم. آخر به این فکر افتادم که جسد را سربه نیست کنم. هنگامی که همه جا خلوت شد او را به داخل ماشین ام انتقال دادم. بعد از آن جسد را به باغی در منطقه «سمسکنده» در شرق ساری بردم. آنجا گودالی حفر کرده و جسد را دفن کردم. البته قبل از اینکه تلفن همراهش را معدوم کنم، با آن پیامک خداحافظی جهت خودم ارسال کردم.

نبش قبر

پس از این اعتراف ها، با دستور بازپرس جنایی، کارآگاهان به همراه تیمی از پزشکی قانونی و آتش نشانی ساری خود را به باغ رساندند وبعد از حفر گودال، جسد دختر ناپدید شده است را از زیر خاک بیرون کشیدند. سپس به دستور بازپرس خاص قتل، جسد جهت تعیین علت و وقت دقیق جنایت به پزشکی قانونی انتقال یافت. متهم نیز تا انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس جنایی آگاهی مازندران قرار گرفت.

قتل در نیمه شب و پنهان کردن جسد در زیر خاک ، پایان‌تلخ 4سال رابطه دختر و پسر جوان مهندس

واژه های کلیدی: مهندس | انتقال | پروانه | ارتباط | پروانه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz